Grudziądzka Orkiestra Dęta da koncert na dachu wieży Ratusza! Wykona hity zespołu The Beatles i swój stały repertuar

17 czerwca o godzinie 14.00 rozpocznie występ – niczym The Beatles w 1969 roku na dachu wytwórni EMI w Londynie. Orkiestra zaprasza wszystkich na koncert na dachu grudziądzkiego Ratusza!

Gdzie już Grudziądzka Orkiestra Dęta nie grała! W tramwaju, w marinie, na otwarciu ronda, w Parku Miejskim a dach Ratusza – to nowe wyzwanie.  

– Chcemy dotrzeć naszą grą do każdego zakątka naszego pięknego miasta! – deklarują członkowie orkiestry dętej.  

Zainspirowani nieprzemijającym urokiem muzyki lat 60. włączyli do swojego programu znane hity zespołu The Beatles. Będą też utwory ze stałego repertuaru Grudziądzkiej Orkiestry Dętej.

Ten niecodzienny projekt muzyczny wspierają władze Grudziądza, bez ich  akceptacji i pomocy orkiestra na dach ratuszowej wieży wejść na koncert by nie mogła…

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzka Orkiestra Dęta da koncert na dachu wieży Ratusza! Wykona hity zespołu The Beatles i swój stały repertuar

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu