Grudziądzki Ratusz chce rozwiązać umowę z firmą z Koszalina, która nie oczyściła ze śniegu przystanków MZK w mieście

Rozwiązać umowę z firmą Eko Solution sp. z o.o. z Koszalina, która miała uprzątać ze śniegu przystanki autobusowe i tramwajowe w Grudziądzu postanowił Urząd Miejski.

FOT. MARYLA RZESZUT

Gdy porządnie sypnęło śniegiem, przystanki autobusowe i tramwajowe w Grudziądzu nie były na bieżąco odśnieżane. Pasażerowie narzekali i sami udeptywali na przystankach dojście do pojazdów MZK.

Jak się dowiedzieliśmy, na razie nieoficjalnie, grudziądzki Ratusz zamierza rozwiązać umowę z firmą  Eko Solution z Koszalina, która miała odśnieżać przystanki w mieście. A trzeba przyznać, że tej zimy wielkich opadów śniegu dotąd nie było, zatem firma nie miała zbyt wiele roboty z uprzątaniem przystanków.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzki Ratusz chce rozwiązać umowę z firmą z Koszalina, która nie oczyściła ze śniegu przystanków MZK w mieście

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu