Już 27 lutego Grudziądzkie Forum Organizacji Pozarządowych w Spichlerzu 57. Gość specjalny: socjolog Jakub Wygnański, współtwórca idei NGO w Polsce

Jakub Wygnański przekonywać będzie o dużym potencjale i wielkiej roli organizacji pozarządowych. Wystąpią grudziądzcy działacze i Dagmara Angowska z Urzędu Marszałkowskiego.  

Forum odbędzie się w Spichlerzu 57 w Grudziądzu. Posłuży integracji lokalnych organizacji i podkreśleniu ich ogromnej roli dla społecznego rozwoju.

Właśnie 27 lutego obchodzimy Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych. Społeczną aktywność i rozwój umożliwiają różni pasjonaci i lokalni działacze, którzy odważnie proponują projekty i rozwiązania spoza utartych schematów. Organizacje pozarządowe umożliwiają działalność takim właśnie ludziom. Grudziądzkie Forum to odpowiednia płaszczyzna wymiany informacji i doświadczeń.

Forum rozpocznie się w Spichlerzu 57 we wtorek, 27 lutego o godz. 15.00. Podczas otwarcia wystąpią Maciej Glamowski – prezydent Grudziądza i Krystyna Nowak – przewodnicząca Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.  O godz. 15.20 głos zabierze Jakub Wygnański a o godz. 16.00 przewidziane jest wystąpienie Dagmary Angowskiej z Urzędu Marszałkowskiego. Mówić będzie o o organizacjach pozarządowych w ramach Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

Po przerwie o godz. 16.40 rozpocznie swoje wystąpienie Joanna Józefiak z Lokalnej Grupy Działania Grudziądzki Spichlerz. O godz. 16.50 wystąpi Artur Kaniecki (Fundacja Studio M6), który poruszy temat działalności Spichlerza 57.

Nie zabraknie głosu Dominika Cieślikiewicza (Fundacja Ładowarka), który ma doświadczenie z aktywizacją społeczno-zawodową osób z niepełnosprawnością. Mówić też będzie o funduszu mikrograntów.

O godz. 17.10 rozpocznie się panel dyskusyjny z udziałem publiczności. Temat: udział obywatelski i innowacje społeczne.  

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Już 27 lutego Grudziądzkie Forum Organizacji Pozarządowych w Spichlerzu 57. Gość specjalny: socjolog Jakub Wygnański, współtwórca idei NGO w Polsce

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu