Grudziądzkie małżeństwa na medal wyróżnione dziś w USC! Są wzorem do naśladowania. Wśród nich znani mieszkańcy (lista odznaczonych)

Za wieloletnie pożycie małżeńskie uhonorowane zostały dziś pary, które bardzo długo są ze sobą.  To wyjątkowa uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grudziądzu.

To wyraz uznania i podziękowania dla par, które przez wiele lat tworzą trwałe i szczęśliwe małżeństwo.

Medale za wieloletnie pożycie małżeńskie przyznaje prezydent RP. Mają ogromną wartość symboliczną. Jest to wyraz uznania dla par, które przez wiele lat utrzymują silne więzi i wspólnie pokonują trudności życiowe.

W Grudziądzu już tradycją stały się uroczystości z udziałem prezydenta Macieja Glamowskiego, w trakcie których są one wręczane.

– Serdecznie gratuluję wszystkim parom, które otrzymały medale. To godne podziwu, niezwykłe osiągnięcie świadczące o Waszej miłości, zaangażowaniu i wytrwałości trwającej wiele lat – mówił  Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Jesteście dla nas wszystkich wzorem do naśladowania i strażnikami tego, co najważniejsze – rodziny. Wasza miłość i zrozumienie są inspiracją dla nas wszystkich.

NAGRODZONE MEDALAMI MAŁŻEŃSTWA:

BARBARA I LECH FLACZYŃSCY ELŻBIETA I JANUSZ NAPOLSCY ELŻBIETA I PAWEŁ JASKULSCY ADELA I HERONIM KRUPIŃSCY BARBARA I ANDRZEJ ZIELKE IRENA I LESZEK NIEBOJEWSCY EWA I JÓZEF SZTURMOWSCY HENRYKA I BOGDAN WIROWSCY ELŻBIETA I TADEUSZ NIECHCIAŁOWIE MARIA I FRANCISZEK RUSAKOWIE ZOFIA I ANDRZEJ ZIELECCY BARBARA I JÓZEF RUMOCCY BARBARA I ZYGFRYD BIERNACCY MIROSŁAWA I ALEKSANDER HOFFMANOWIE MARIA I JAN CIESZYŃSCY EWA I ZENON HEIDEROWIE JADWIGA I JAN KOWALSCY EWA I ANDRZEJ DŁUŻYŃSCY

DANUTA I TADEUSZ ŁATOWIE

TERESA I STANISŁAW PIKULOWIE

TERESA I ZDZISŁAW SZUKAŁOWIE

GRAŻYNA I WŁODZIMIERZ TOBOLSCY

TERESA I KAZIMIERZ WIŚNIEWSCY

DANUTA I MIROSŁAW JUSTUSOWIE

ZOFIA I JERZY SIERACCY

DANUTA I JERZY ŁUPKOWSCY

KAROLINA I ROMAN WYDROWIE

GABRIELA I ROMAN BRUDECCY

BARBARA I ROMAN MIKOŁAJCZYKOWIE

JADWIGA I EUGENIUSZ SKONIECZNI

BARBARA I STEFAN ŚPIEWAKOWSCY

GERTRUDA I TADEUSZ LIPKOWSCY

RENATA I HELIODOR ŚNIEGOWSCY

BARBARA I LESZEK PACZKOWSCY

EWA I HENRYK PAWLIKOWSCY

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzkie małżeństwa na medal wyróżnione dziś w USC! Są wzorem do naśladowania. Wśród nich znani mieszkańcy (lista odznaczonych)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu