Grudziądzkie projekty wygrywają! Są kolejne pieniądze: prawie 59 milionów złotych z Polskiego Ładu! Na remont ulic i budowę ronda

Przebudowa układu drogowego w części przemysłowej osiedli Mniszek i Rządz będzie możliwa dzięki pozyskaniu niemal 59 milionów złotych dofinansowania.

Nawierzchnie wielu ulic na osiedlach wymagają porządnego remontu.

Pieniądze pochodzić będą z kolejnej edycji Polskiego Ładu. Dzięki nim wyremontowane zostaną między innymi ulice: Składowa, Magazynowa, aleja Sportowców, Jeziorna, Malczewskiego.

W Grudziądzu powstanie też rondo u zbiegu ulicy Malczewskiego i Drogi Kujawskiej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzkie projekty wygrywają! Są kolejne pieniądze: prawie 59 milionów złotych z Polskiego Ładu! Na remont ulic i budowę ronda

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu