Grudziądz ma w centrum nowoczesny obiekt! Zdjęcia z parkingu i wnętrza Inkubatora Przedsiębiorczości. Duża część gastronomiczna, ładna sala konferencyjna

– Firmy zainteresowane wynajęciem pomieszczeń w Inkubatorze Przedsiębiorczości oglądają i wybierają lokale. 6 przedsiębiorców już podpisuje umowy najmu, dwóch kolejnych się zdecydowało. Na dziś najemcy zainteresowani są zajęciem około 70 procent powierzchni w inkubatorze – mówił na sesji Rady Miejskiej Leszek Mrazek, prezes Grudziądzkiego Parku Przemysłowego.

Aplikacje zgłosiło 27 firm zainteresowanych ulokowaniem swojej siedziby w Grudziądzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Ile z nich podpisze umowy – będziemy informować. Tymczasem prezentujemy zdjęcia z wnętrza obiektu, w którym trwają ostatnie prace.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Widok z wnętrza pomieszczenia, w którym ulokuje się lokal gastronomiczny.
Tu będzie punkt gastronomiczny – o charakterze włoskim.
Główny hall. W pionie, od dołu do góry – lustra.
Na parkingu na około 45 miejsc są wydzielone stanowiska dla pojazdów osób niepełnosprawnych.
Przy głównym wejściu urządzana jest recepcja.
Wejście do gmachu będzie na kartę magnetyczną.
W Grudziądzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości są windy.
Okienko z kuchni do wydawania potraw.
Brama wjazdowa od al. 23 Stycznia.
Posadzone są drzewka. Wkrótce pojawi się tu trawnik.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądz ma w centrum nowoczesny obiekt! Zdjęcia z parkingu i wnętrza Inkubatora Przedsiębiorczości. Duża część gastronomiczna, ładna sala konferencyjna

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu