Grupa MoCarta symfonicznie! Będą muzyczne żarty i dobra zabawa. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncert karnawałowy w teatrze

Odbędzie się 10 lutego w Grudziądzu. Wystąpi Grupa MoCarta i Orkiestra Symfoników Bydgoskich pod dyrekcją Marka Czekały.

Słynny kwartet smyczkowy rozrośnie się do rozmiarów orkiestry i podporządkuje się dyrygentowi!

Pełen humoru program zawiera największe przeboje muzyki klasycznej oraz piosenki o miłości do muzyki i niepowtarzalne żarty. Widzowie usłyszą wszystkie instrumenty w partiach brawurowo żartobliwych i zobaczą dobrze znanych sobie muzyków orkiestry w rolach wykraczających poza ramy klasycznych wykonań filharmonicznych. Na scenie pojawi się też znakomita śpiewaczka Agnieszka Kowaluk – mezzosopran.

Wykonawcy wybrali dla słuchaczy utwory, które będą bawić publiczność a także samych muzyków Orkiestry Symfoników  Bydgoskich.

Wystąpią: Grupa MoCarta, Agnieszka Kowaluk – mezzosopran, Orkiestra Symfoników Bydgoskich, Marek Czekała – dyrygent, Emilia Czekała – gospodyni wieczoru.

Początek koncertu w CK Teatr w Grudziądzu 10 lutego o godz. 18.00. Bilety w cenie 100, 115 i 130 zł.  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grupa MoCarta symfonicznie! Będą muzyczne żarty i dobra zabawa. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncert karnawałowy w teatrze

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu