Impreza plenerowa Chill Hill na Górze Zamkowej w Grudziądzu jeszcze w niedzielę do 20.30. Jest muzyka, taniec i zabawa (zdjęcia, wideo z soboty)

Wieczorem i nocą jest chłodniej, więc można wybrać się do strefy klubowej, gdzie gra dobra muzyka, można posiedzieć, potańczyć, coś wypić i zjeść.

Do niedzieli będzie można w sympatycznym gronie zrelaksować się na leżakach, popijając orzeźwiające koktajle i sięgając po smaczne przekąski.

Piątek za nami, więc strefa Chill Hill zaprasza jeszcze tylko w sobotę i niedzielę.

Kto gra na Górze Zamkowej w Grudziądzu 19 sierpnia?

Od godz. 16.00 do 21.00 Eddie D. + J.Gem (live act) a od godz. 21.00 do 2.00 DNU.

20 sierpnia (niedziela) zabawa potrawa krócej, bo do godz. 20.30.

Muzykę zapewnią: od godz. 14.00 do 19.00 Wonsky a od godz. 19.00 do 20.30 Joanna & J.Gem (piano & live vocal).

Partnerem głównym wydarzenia jest marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki. Strefę Chill Hill dofinansowano z budżetu Samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

(marz)

Wideo: Maryla Rzeszut

Jak bawią się uczestnicy strefy Chill Hill na Górze Zamkowej w Grudziądzu? Gra DJ DNU. W tle – daleka, nocna panorama Grudziądza. W takiej scenerii impreza jest wyjątkowa…

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Impreza plenerowa Chill Hill na Górze Zamkowej w Grudziądzu jeszcze w niedzielę do 20.30. Jest muzyka, taniec i zabawa (zdjęcia, wideo z soboty)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu