Sprawdźcie, jakie nastąpią zmiany na interesujących was liniach autobusowych i linii tramwajowej. Podajemy ostatnie kursy 24 grudnia i 31 grudnia.
Wydział Komunikacji Miejskiej grudziądzkiego Ratusza informuje, że:
– 24 grudnia 2022 roku komunikacja miejska kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w sobotę do godziny około 19:30,
– 25 i 26 grudnia 2022 roku komunikacja miejska kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedzielę i święta,
– 27 i 30 grudnia 2022 roku komunikacja miejska kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni powszednie wolne od zajęć szkolnych,
– 31 grudnia 2022 roku komunikacja miejska kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w sobotę do godziny około 19:30,
– 1 stycznia 2023 roku komunikacja miejska kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta,
– 02 i 05.01.2023 roku komunikacja miejska kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni powszednie szkolne,
– 06.01.2023 roku komunikacja miejska kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta.
Podajemy OSTATNIE KURSY, które będą realizowane 24 i 31 grudnia 2022 roku:
Linia tramwajowa nr 2
18:30 – RZĄDZ – TARPNO
18:36 – TARPNO – RZĄDZ
Kursy zjazdowe:
18:55 – RZĄDZ – Dworzec kolejowy
18:51 – TARPNO – Dworzec kolejowy
19:06 – TARPNO – Dworzec kolejowy
19:10 – RZĄDZ – Dworzec kolejowy
Linia nr 3
– 18:41 – Rydygiera / Szpital do Dębowa / Pętla
– 19:44 – Dębowa / Pętla do Rydygiera / Szpital
Linia nr 4
– 18:12 – Rządz do Lipowa / Szkoła
– 19:11 – Lipowa / Szkoła do Rządz
Linia nr 8
– 18:34 – Rondo gen. Maczka do Rydygiera / Szpital
– 17:49 – Rydygiera / Szpital do Rondo gen. Maczka
Linia nr 10
– 13:17 – al. 23 Stycznia do Müller / Fabryka Świec
– 14:18 – Müller / Fabryk Świec do al. 23 Stycznia
Linia nr 12
– 19:07 – Strzemięcin do Poniatowskiego
– 20:01 – Poniatowskiego do Strzemięcin
Linia nr 13
– 15:06 – 18 Pułku Ułanów Pomorskich do Jaskółcza / Pętla
– 16:16 – Jaskółcza / Pętla do Al. 23 Stycznia
Linia nr 17
– 15:57 – Mniszek do Jaskółcza / Pętla
– 17:25 – Jaskółcza / Pętla do Mniszek
Linia nr 18
– 18:24 – Rydygiera/Szpital do Poniatowskiego
– 18:24 – Rydygiera/Szpital do Poniatowskiego
– 19:19 – Poniatowskiego – Kruszelnickiego do Rydygiera/Szpital
Linia nr 19
– 18:40 – Mniszek do Al. 23 Stycznia
– 19:00 – Al. 23 Stycznia do Mniszek
Linia nr 21
– 18:02 – Mniszek do Rydygiera/Szpital
– 19:09 – Rydygiera/Szpital do Mniszek
Linia nr 22
– 19:11 – Mniszek do Al. 23 Stycznia
– 19:35 – al. 23 Stycznia do Mniszek
Linia nocna N
24 grudnia 2022 r. i 31 grudnia 2022 r. WYCOFANE ZOSTAJĄ kursy:
– 23:40 – Mniszek do Poniatowskiego
– 23:25 – Poniatowskiego do Mniszek
– 23:45 – Rondo Grabskiego do Mniszek
– 00:50 – Poniatowskiego do Dworzec kolejowy
W ich miejsce, zamiennie zostaną wprowadzone kursy dodatkowe, zgodnie z poniższym planem:
– z krańcówki Poniatowskiego o godz. 20:20, 21:20, 22:20
– z krańcówki Mniszek o godz. 19:20, 20:20, 22:20