Inna organizacja ruchu na Starówce! Wyłączony jest parking na Rynku i przejazd ul. Kościelną od Ratuszowej do Prostej  

– Zmianie ulega stała organizacja ruchu w obrębie Starego Miasta w Grudziądzu – informuje Zarząd Dróg Miejskich. W związku z Narodowym Świętem Niepodległości od 9 listopada, godz. 18.00 obowiązuje zakaz ustawiania pojazdów na parkingu przy Rynku Głównym.

Od 9 do 11 listopada jest zakaz zatrzymywania aut na parkingu przy Rynku Głównym w Grudziądzu. FOT. MARYLA RZESZUT

Od 10 listopada, od godz. 18.00 zamknięty zostanie przejazd przez ul. Kościelną, na odcinku od ul. Ratuszowej do ul. Prostej. Objazd możliwy jest przez: ul. Kościelną, ul. Tkacką, ul. Starą w kierunku Rybnego Rynku. Tymczasowa organizacja ruchu na Starym Mieście obowiązywać będzie do piątku 11 listopada, do godz. 13.00.

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje też, że 9 listopada rozpoczęto prace zabezpieczające konstrukcję Młyna Górnego i zmianie ulega stała organizacja ruchu w obrębie ul. Małomłyńskiej i ul. PCK. Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączony został odcinek ul. Małomłyńskiej od budynku Starostwa Powiatowego w Grudziądzu do ulicy PCK. Wjazd i wyjazd do Starostwa Powiatowego odbywać się może tylko od strony ul. Józefa Piłsudskiego. Przejazd ulicą Marii Curie – Skłodowskiej możliwy wyłącznie w kierunku ul. Józefa Piłsudskiego. Zmiany w stałej organizacji ruchu obowiązują do godzin wieczornych 10 listopada.

Informacji o zmianach w stałej organizacji ruchu udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823.

Do Starostwa Powiatowego wjechać i wyjechać można tylko od strony ul. Józefa Piłsudskiego. Do 10 listopada. FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Inna organizacja ruchu na Starówce! Wyłączony jest parking na Rynku i przejazd ul. Kościelną od Ratuszowej do Prostej  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu