IV Grudziądzkie Zaduszki Muzyczne już 18 listopada. W Bazylice Kolegiackiej wspominać będziemy artystów, którzy odeszli  

Chór Kameralny The G Singers zaprosił do udziału innych wykonawców, m.in. uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Moniuszki w Grudziądzu wraz z nauczycielami i dyrektorem Leszkiem Orłowskim.

Chór Kameralny The G Singers podczas występu w Bazylice.

W koncercie królować będą instrumenty strunowe, ale pojawią się także dźwięki akordeonów i trąbki.

Zaprasza The G Singers, a także ks. Kanonik Dariusz Kunicki, dyrektor PSM I i II stopnia Leszek Orłowski. Początek 18 listopada (sobota) o godz. 19.00 w Bazylice Kolegiackiej św. Mikołaja Biskupa.

Wystąpią: Marek Matecki, uczniowie i nauczyciele PSM I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Grudziądzu, Chór Kameralny The G Singers pod dyrekcją Aleksandry Drozdeckiej oraz zespół State Of Mind. Koncert poprowadzi Tomasz Jurek.

IV Grudziądzkie Zaduszki Muzyczne patronatem objął Maciej Glamowski, prezydent  Grudziądza.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

IV Grudziądzkie Zaduszki Muzyczne już 18 listopada. W Bazylice Kolegiackiej wspominać będziemy artystów, którzy odeszli  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu