Jak w dni majówki będzie pracować Ratusz i placówki kultury w Grudziądzu? Góra Zamkowa i Klimek dostępny codziennie od godz. 9 do 20

30 kwietnia (wtorek) krócej będzie pracować Urząd Miejski – do godziny 15.00 a kasy Ratusza czynne będą do godz. 14.30. Wolny od pracy jest czwartek (2 maja). Dotyczy to wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego za wyjątkiem Urzędu Stanu Cywilnego i Straży Miejskiej.

Urząd Miejski w Grudziądzu 2 maja będzie zamknięty, z wyjątkiem USC i Straży Miejskiej.

BIBLIOTEKA MIEJSKA im. W. Kulerskiego w Grudziądzu będzie pracowała w godzinach: 27 kwietnia (sobota) od 9:00 do 14:00, 29 kwietnia od 9:00 do 19:00, 30 kwietnia od 9:00 do 19:00, 1 maja nieczynna z uwagi na święto, 2 maja od 9:00 do 14:00 (jak w każdy czwartek), 3 maja nieczynna z uwagi święto, 4 maja od 9:00 do 14:00, 5 maja (niedziela) nieczynna.

W okresie 27 kwietnia – 5 maja MUZEUM im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu wraz z oddziałem – Muzeum Handlu Wiślanego FLIS czynne będzie w godzinach:
27-28 oraz 30 kwietnia – 10.00 – 16.00, 1 maja – nieczynne, 2 maja 10.00 – 16.00, 3 maja 10.00 – 16.00, 4-5 maja 10.00 – 18.00.

W poniedziałki  Muzeum jest nieczynne. We wtorki można bezpłatnie wejść na wystawy stałe. Góra Zamkowa i Wieża Klimek dostępne są codziennie w godz. 9.00 – 20.00 bez zapisów i bezpłatnie – również w dni „majówki”.

Biblioteka Miejska im. W. Kulerskiego w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jak w dni majówki będzie pracować Ratusz i placówki kultury w Grudziądzu? Góra Zamkowa i Klimek dostępny codziennie od godz. 9 do 20

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu