Jaką mieli rozrywkę mundurowi w latach międzywojennych w Grudziądzu? To wie historyk Mariusz Żebrowski. O tym – we wtorek  

Rozpoczyna się cykl imprez „Muzeum na leżaku”.

FOT. MARYLA RZESZUT

Już 27 czerwca (wtorek) na dziedzińcu Muzeum o godz. 16.30 możemy liczyć na ciekawą opowieść o restauracjach, barach i lokalach rozrywkowych Grudziądza w okresie międzywojennym oraz o ich umundurowanych gościach.

Kto lubi sobie posiedzieć w ładnym plenerze przy zabytkowym gmachu i posłuchać o życiu grudziądzan w latach 20. i 30. – powinien wybrać się na to spotkanie do grudziądzkiego Muzeum.    

Historyk Mariusz Żebrowski zaprasza wszystkich miłośników arcyciekawej przeszłości Grudziądza. Wstęp wolny.

(marz)

Sprawdźcie program, jaki przygotowało Muzeum im. ks. dra Władysława Łęgi w Grudziądzu:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jaką mieli rozrywkę mundurowi w latach międzywojennych w Grudziądzu? To wie historyk Mariusz Żebrowski. O tym – we wtorek  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu