JAN KAZNOCHA za szczególne zasługi dla Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odebrał w sobotni wieczór Statuetkę Aleksandra. Powiedział: – Jestem szczęśliwy! (Zdjęcia)

Współpracuje z CK Teatr w Grudziądzu już jedenasty rok. Jako wolontariusz pomaga podczas wydarzeń kulturalnych oraz w pracy teatralnego archiwum.

Członkowie kapituły Nagrody Aleksandra Gąssowskiego przyznając nagrodę zwrócili szczególną uwagę na wielką kulturę osobistą i pasję w działaniu Laureata.

Jan Kaznocha odbierając Statuetkę Aleksandra na grudziądzkiej scenie, przed wypełnioną widzami widownią przyznał, że jest szczęśliwy i czuje się wspaniale.    

Statuetka przyznawana jest osobom, które poprzez swoją pracę czy jakąkolwiek inną działalność, w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju grudziądzkiego Teatru. Nagroda wręczona została 23 marca, w  Międzynarodowym Dniu Teatru, podczas Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej.

Kapituła Nagrody Aleksandra Gąssowskiego obradowała w składzie: Anna Janosz, Maryla Rzeszut, Karola Skowrońska, Beata Kastner, Marianna Gitner-Sawistowska, Zbigniew Kulwicki i Grzegorz Romanowski. W skład kapituły obok stałych członków, wchodzą kolejni laureaci nagrody.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

JAN KAZNOCHA za szczególne zasługi dla Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odebrał w sobotni wieczór Statuetkę Aleksandra. Powiedział: – Jestem szczęśliwy! (Zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu