Jarmark Spichrzowy trwa od piątku. Zakończy się w niedzielę, 16 czerwca. W sobotę nad Wisłą koncerty od godz. 17.00 a o godz. 20.30 wystąpi URSZULA (zdjęcia)

Stoiska ustawione są od ul. Ratuszowej, przez Rynek, ul. Spichrzową i Pańską aż do ul. Wodnej.

Kolorowy korowód przeszedł ulicami Grudziądza sprzed Starostwa Powiatowego na Rynek, gdzie o godz. 17.00 prezydent Maciej Glamowski i przewodniczący Rady Miejskiej Szymon Gurbin wraz ze swoimi zastępcami otworzyli oficjalnie Jarmark Spichrzowy.

DJ 100BBE gra na Rynku, publiczność zabawiają szczudlarze, dzieci uczestniczą w ciekawych animacjach.

W piątek wieczorem odbyły się koncerty grupy Cosmos, Lanberry z zespołem i Dawida Kwiatkowskiego, na występ którego fanki przyjechały z różnych miast Polski i już w czwartek wieczorem zajmowały najlepsze miejsca, najbliższe scenie. Były tam 14 czerwca od rana aż do koncertu. Nadwiślańskie błonia wypełnił tłum grudziądzan i turystów przybyłych z różnych krańców Polski.  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jarmark Spichrzowy trwa od piątku. Zakończy się w niedzielę, 16 czerwca. W sobotę nad Wisłą koncerty od godz. 17.00 a o godz. 20.30 wystąpi URSZULA (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu