Jedni sprzedają, inni kupują! Kiermasz wydawnictw i pamiątek o Grudziądzu już trwa w Informacji Turystycznej. Od dziś do 20 stycznia

Przejrzyjcie domowe zbiory książek, map, albumów, pamiątek związanych z Grudziądzem. Niektóre dla was mogą być zbędne, dla innych – to cenny, poszukiwany nabytek! Kiermasz ruszył 9 stycznia.

FOT. INFORMACJA TURYSTYCZNA

Wśród pamiątek mogą znaleźć się gadżety dotyczące Grudziądza, dawne tarcze szkół, kalendarze, roczniki.

Kiedy można przynosić swoje niepotrzebne w domu wydawnictwa, przewodniki i różne książki dotyczące Grudziądza?

Już od 9 stycznia codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 do Informacji Turystycznej na Rynku w Grudziądzu. Kiermasz potrwa do 20 stycznia.

Zbędne pamiątki czy wydawnictwa wystarczy przynieść i zostawić w IT do sprzedaży. Mogą znaleźć nowego właściciela, z ceną zaproponowaną przez obecnego posiadacza. W ten sposób naprawdę trafią one do odpowiednich osób.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jedni sprzedają, inni kupują! Kiermasz wydawnictw i pamiątek o Grudziądzu już trwa w Informacji Turystycznej. Od dziś do 20 stycznia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu