„Jedynka” od 1 września na trasie! Od 5 września autobus AT za tramwaj z Rządza dojedzie tylko do al. 23 Stycznia. Mamy rozkłady jazdy. Sprawdźcie, jak tramwaje kursują

Tramwaje linii nr 1 w Grudziądzu wyjechały na trasę 1 września! Ekipy zdążyły zakończyć roboty przy torowisku na ul. Wybickiego i wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wróciła linia tramwajowa nr 1 na trasie Dworzec Kolejowy – Pętla Tarpno.

Jak tramwaje linii nr 1 będą kursować? W dni powszednie co 10 minut, w soboty co 15 minut a w niedziele co 20 minut.

Skoro „jedynka” wróci, nastąpią zmiany w kursowaniu linii AT za tramwaj. Od 1 do 4 września rozkład pozostanie bez zmian. Od 5 września kursowanie na trasie Rządz – al. 23 Stycznia. Obowiązują obecne trasy przejazdu ul. Kalinkową i Chełmińską.

Mamy rozkłady jazdy, sprawdźcie:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Jedynka” od 1 września na trasie! Od 5 września autobus AT za tramwaj z Rządza dojedzie tylko do al. 23 Stycznia. Mamy rozkłady jazdy. Sprawdźcie, jak tramwaje kursują

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu