Jeśli w środę, 23 sierpnia zauważycie zielone zabarwienie wody, przekażcie informację pogotowiu cieplnemu – tel. 993. OPEC sprawdza szczelność instalacji

23 sierpnia (środa) do wody krążącej w miejskim systemie ciepłowniczym zostanie dodany barwnik – płyn CHEMPUR 2-5 barwiący wodę na kolor zielony.

Barwienie wody to zabieg cykliczny i ma pomóc w wykryciu nieszczelności miejskiego systemu ciepłowniczego.

Gdzie zgłosić nieszczelność?

W przypadku pojawienia się zielonego zabarwienia wody OPEC prosi o niezwłoczny kontakt z Pogotowiem Cieplnym pod numerem 993 (połączenie bezpłatne) lub z dyspozytorem pod numerem telefonu: 56 45 06 201, tel. kom. 506 007 978 lub e-mailpogotowie@opec.pl

Pojawienie się zielonej wody w urządzeniach sanitarnych świadczy o uszkodzonym wymienniku ciepła i niekontrolowanych ubytkach wody sieciowej.

Zgodę na barwienie wody wydał Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grudziądzu. Użyty do tego celu preparat CHEMPUR 2-5 jest całkowicie bezpieczny i w żaden sposób nie szkodzi zdrowiu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jeśli w środę, 23 sierpnia zauważycie zielone zabarwienie wody, przekażcie informację pogotowiu cieplnemu – tel. 993. OPEC sprawdza szczelność instalacji

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu