Jest promesa z funduszy rządowych. Będzie hala targowa handlu hurtowego przy ul. Łyskowskiego

Promesę na ponad 22 mln zł odebrał dziś Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Pieniądze te (z Rządowego Funduszu Polski Ład) przeznaczone są na budowę miejskiej hali targowej przy ul. Łyskowskiego.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza (pierwszy z prawej) odbiera promesę na ponad 22 mln zł.

Dokładnie 22 milionów 325 tysięcy zł. przyznano Grudziądzowi z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych na projekt budowy miejskiej hali targowej (handlu hurtowego) wraz z budową infrastruktury drogowej. Promesę już ma w ręku Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Odebrał ją dziś.

Dokumentacja projektowa hali już jest gotowa. Na tę halę z prawdziwego zdarzenia wyczekują miejscowi przedsiębiorcy, którzy chcą w odpowiednich warunkach i komforcie prowadzić handel hurtowy.

Konieczne jest jeszcze sporządzenie dokumentacji projektowej na część drogową tej inwestycji.

Na przebudowę dróg w rejonie ul. Łyskowskiego czekają nie tylko przedsiębiorcy, ale także mieszkańcy, ponieważ zdecydowanie poprawi się komunikacja w tej części Grudziądza. Znacznie lepszy będzie dojazd do hali oraz strażnicy, której budowę planuje się w pobliżu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jest promesa z funduszy rządowych. Będzie hala targowa handlu hurtowego przy ul. Łyskowskiego

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu