Jest wielu chętnych do działania w Klubie Seniora na Tarpnie w Grudziądzu! Liczne grono na spotkaniu organizacyjnym w SP nr 18

Wysoka frekwencja wróży dynamiczną, kreatywną działalność. Na spotkanie organizacyjne Klubu Seniora przybyło bardzo dużo mieszkańców Tarpna i Owczarek. To znaczy, że klub jest potrzebny!

Na spotkaniu w holu Szkoły Podstawowej nr 18 w Grudziądzu było wielu chętnych do działania w Klubie Seniora.

Jakub Kopkowski (Przyjazny Grudziądz) zaangażował się w utworzenie klubu dla wielu mieszkańców, którzy zgłaszali chęć działania, spotykania się i włączania w życie osiedla i miasta. Pomaga mu Paweł Napolski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu.

Powstanie Klubu Seniora na Tarpnie wspiera bardzo Monika Mejer, dyrektor SP nr 18, która wygospodarowała miejsce na spotkania. Pomaga też Lidia Chmielewska – przewodnicząca Grudziądzkiej Rady Seniorów.

Wspaniale, że liczne grono seniorów chce działać w klubie. Mogą się realizować artystycznie, twórczo i spędzać miło czas. Kolejne spotkania odbędą się w przyszłym tygodniu w świetlicy SP nr 18 przy ul. Dąbrówki. Kto będzie chciał dołączyć do Klubu Seniora Tarpno, może przyjść na najbliższe spotkanie do „osiemnastki”.  

(marz)

Fot. Jakub Kopkowski

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jest wielu chętnych do działania w Klubie Seniora na Tarpnie w Grudziądzu! Liczne grono na spotkaniu organizacyjnym w SP nr 18

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu