Jeszcze w tym roku flota Miejskiego Zakładu Komunikacji w Grudziądzu powiększy się o 12 nowych autobusów hybrydowych  

Umowa podpisana 16 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu przewiduje nie tylko kupno 12 nowych autobusów. Także zintegrowanego systemu elektronicznej karty miejskiej do zakupu biletów wraz z aplikacją oraz urządzeń dla kontrolerów biletów.

Dla grudziądzkiego MZK kupiony zostanie także podnośnik kolumnowy do obsługi pojazdów. Przewidziana jest też modernizacja myjni dla ułatwienia obsługi nowych autobusów.

Wartość całego projektu to przeszło 35 milionów złotych, w tym dofinansowanie sięga ponad 24 milionów złotych. Zostało przyznane w ramach kończącej się perspektywy unijnej.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jeszcze w tym roku flota Miejskiego Zakładu Komunikacji w Grudziądzu powiększy się o 12 nowych autobusów hybrydowych  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu