Józefa Podlaska z biura Rady Miejskiej w Grudziądzu odeszła na emeryturę. Gorące podziękowanie, kwiaty i pożegnanie na sesji  

Dziękowali jej za współpracę i profesjonalizm wszyscy obecni podczas obrad. Przez 30 lat JÓZEFA PODLASKA pracowała w biurze Rady Miejskiej organizując jego funkcjonowanie. Kompetentna, odpowiedzialna, sumienna.  

Józefa Podlaska przyjmuje podziękowania i kwiaty od Macieja Glamowskiego, prezydenta Grudziądza i Łukasza Kowarowskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej.

Wydaje się, że niektórzy pracownicy, identyfikowani z urzędem czy instytucją zawsze będą wykonywać swoją pracę, bo trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez nich. Jednak przychodzi taki dzień, kiedy trzeba to uznać i się z tym pogodzić.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski z zastępcami: Różą  Lewandowską i Szymonem Gurbinem dziękowali za dobrą współpracę. Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kowarowski  podkreślił jej fachowość i rolę w sprawnym działaniu biura RM, życzliwość i uśmiech dla interesantów. Radni dziękowali jej serdecznie za znakomitą pracę.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Józefa Podlaska z biura Rady Miejskiej w Grudziądzu odeszła na emeryturę. Gorące podziękowanie, kwiaty i pożegnanie na sesji  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu