Od 6 do 10 grudnia w Grudziądzu – Jarmark św. Mikołaja! Atrakcje i świąteczne iluminacje! Od 5 grudnia w rejonie Rynku zmiana ruchu   

Przygotujcie się: 6 grudnia o godz. 11.00 zawita na Rynek św. Mikołaj. Rozpoczną występy soliści i zespoły muzyczne. Ruszy sprzedaż świątecznych przysmaków. O godz. 17.00 zapalą się iluminacje. A już 5 grudnia po południu zmieni się stała organizacja ruchu pojazdów w obrębie Starówki.

Ponieważ od 6 do 10 grudnia trwać będzie Jarmark św. Mikołaja, w tym czasie zmieni się stała organizacja ruchu na ulicach Starego Miasta.

Już od 5 grudnia po południu wyłączona z ruchu zostanie ul. Kościelna na odcinku od ul. Ratuszowej do ul. Poprzecznej. Objazd wyznaczono przez ulice: Kościelną, Tkacką, Starą w kierunku Rybnego Rynku i ulicy Wybickiego.

Zmiany w stałej organizacji ruchu obowiązywać będą do godzin porannych 12 grudnia.  

Mieszkańcom Grudziądza zaleca się korzystanie z alternatywnych dróg objazdowych podstawowego układu komunikacyjnego Grudziądza.

Zarząd Dróg Miejskich i władze miasta przepraszają za wszelkie utrudnienia, ale powinna je zrekompensować wspaniała zabawa i atrakcyjnie spędzony czas podczas Jarmarku św. Mikołaja.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 6 do 10 grudnia w Grudziądzu – Jarmark św. Mikołaja! Atrakcje i świąteczne iluminacje! Od 5 grudnia w rejonie Rynku zmiana ruchu   

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu