Już jest przeszklona balustrada przed tarasem widokowym na Górze Zamkowej w Grudziądzu. Lepsza panorama na Wisłę (zdjęcia)

Teraz to się dopiero podziwia panoramę Wisły w Grudziądzu! Z tarasu widokowego na Górze Zamkowej. Balustrada już jest przeszklona, efekt bardzo dobry.

Kawiarenka (mimo przebudowy Góry Zamkowej) wciąż jest dostępna. Do wieży Klimek też można bez przeszkód chodzić, tylko odgrodzone są od głównej alejki tereny budowy po prawej i lewej stronie Góry Zamkowej. Rewitalizacja terenu postępuje.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Już jest przeszklona balustrada przed tarasem widokowym na Górze Zamkowej w Grudziądzu. Lepsza panorama na Wisłę (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu