Już rok istnieje w Grudziądzu unikatowa kawiarnia Spichlerz 57 cafe! 13 i 14 lipca (w sobotę i niedzielę) będzie sporo urodzinowych atrakcji

Lubimy tę kawiarnię za to, że serwuje naprawdę dobrą kawę (i niedrogą) oraz za to, że daje zatrudnienie osobom z niepełnosprawnościami, które czują się docenione i potrzebne. I naprawdę radzą sobie, za co szacunek i uznanie!  

„Rozkręciła” życie Spichlerza 57 i klimatycznej kawiarenki m.in. Fundacja Ładowarka, która zdecydowanie ożywiła tę część grudziądzkiej Starówki.

PROGRAM OBCHODÓW ROCZNICY KAWIARNI W SPICHLERZU 57:

13 LIPCA (SOBOTA)

Godz. 10.00 – Warsztaty dla rodziców z dziećmi

Godz. 12.00 – Warsztaty z plecionkarstwa

Godz. 14.00 – Warsztaty z plecionkarstwa

Godz. 16.00 – Warsztaty umuzykalniające

Godz. 17.00 – Urodzinowy tort i toast

Godz. 17.10 – Koncert jazzowy

14 LIPCA, NIEDZIELA

Godz. 11.00 – Joga na tarasie kawiarni

Godz. 14.00 – Muzyka fortepianowa na żywo

Godz. 14.45 – Malarstwo akwarelowe

Godz. 17.00 – Warsztaty dogoterapeutyczne

Na warsztaty trzeba się zapisać. Szczegóły u organizatorów.

Kawiarnia w Spichlerzu 57 otwarta jest w weekend od godz. 12.00 do 20.00.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Już rok istnieje w Grudziądzu unikatowa kawiarnia Spichlerz 57 cafe! 13 i 14 lipca (w sobotę i niedzielę) będzie sporo urodzinowych atrakcji

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu