Karolina Moszczyńska z firmy Garden: – Na Rynku posadziliśmy 500 bratków, 100 hiacyntów, prawie 100 żonkili i 150 niezapominajek! (Zdjęcia) 

Kwiaty, rośliny ozdobne, jaja, zające – jak ekipa w Wielki Czwartek przygotowała kwiatowe, wielkanocne dekoracje na Rynku w Grudziądzu?

Słoneczną część Wielkiego Czwartku wykorzystała ekipa firmy Garden na utworzenie kwiatowych klombów z roślinami ozdobnymi. Na przyczepie samochodu przyjechały na Rynek kolorowe kwiaty, rośliny ozdobne i dekoracje: zające oraz jaja.

Karolina Moszczyńska, koordynator prac ekipy Garden podsumowała, ile kwiatów na świątecznych rabatach zdobi grudziądzki Rynek:  – Mamy 500 bratków, 100 hiacyntów, prawie 100 żonkili i 150 niezapominajek. Na rabatach ujrzycie także tulipany. Kwiaty umieszczamy na klombach z podłożem ziemi i ułożonym trawnikiem oraz korą drzewną. Zestawiamy je w kolorowych kompozycjach. Mamy też sporo roślin ozdobnych jak trawy, popularne turzyce oraz derenie i wierzby.  

Dodajmy: niezapominajki są w ślicznym, różowym kolorze.

Pięknie prezentują się kwiaty zwłaszcza w donicach ustawionych w świątecznych, wielkich, ażurowych jajach. Nie zabrakło zajęcy.

Pod wieczór pokropił deszcz, więc rośliny będą się dobrze trzymać. Ekipa z firmy Garden zapewniła, że o dekoracje świąteczne będzie dbać i regularnie podlewać kwiaty oraz inne rośliny na Rynku.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Karolina Moszczyńska z firmy Garden: – Na Rynku posadziliśmy 500 bratków, 100 hiacyntów, prawie 100 żonkili i 150 niezapominajek! (Zdjęcia) 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu