Kawa i rozmowy z prezydentem na plaży Tarpno. Udany turniej siatkówki klubu Volleystal Grudziądz. Wygrał duet Mielniczuk-Nuckowska! (zdjęcia)

W Grudziądzu solidnie lunęło i część osób zainteresowanych spotkaniem z prezydentem została w domu. Tymczasem na plaży Tarpno… tylko trochę pokropiło, nie było żadnej nawałnicy! Była kawa a Volleystal mógł przeprowadzić turniej siatkówki plażowej dla dziewcząt.

Chętnych na kawę z Maciejem Glamowskim, prezydentem Grudziądza było sporo. Częstował mieszkańców nie tylko kawą, ale innymi napojami, m.in. herbatą z cytryną. Bar na plaży pękał w szwach.

Gratulacje i upominki dla najlepszych w turnieju siatkówki plażowej wręczał z prezydentem także Łukasz Kowarowski, przewodniczący Rady Miejskiej.  Brawa należą się Michałowi Kuskowskiemu (Volleystal) za organizację turnieju!

Wygrała para Mielniczuk/Nuckowska. 2. miejsce zajęły Kerber/Angowska a 3. para Osiewicz/Grodzka.

Kolejne miejsca: Jaroch/Felczak, Jaworska/Szymańska, Banasiak/ Kozłowska, Lewańska/Klafta, Cyrankowska/Lewandowska, Piekarska/ Kobuszyńska. Gratulacje dla młodych, utalentowanych siatkarek!

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kawa i rozmowy z prezydentem na plaży Tarpno. Udany turniej siatkówki klubu Volleystal Grudziądz. Wygrał duet Mielniczuk-Nuckowska! (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu