Kawa z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim już 26 sierpnia (sobota) na plaży Tarpno! Początek o godz. 14.30. Będą atrakcje dla dzieci i dorosłych

Zanim rozpoczną się rozmowy mieszkańców z prezydentem, wcześniej na boisku rozegrany zostanie mecz siatkówki kobiet.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza zaprasza na rozmowy przy kawie mieszkańców w każdym wieku.

 – Tematów jest bardzo dużo, mamy o czym rozmawiać z mieszkańcami Grudziądza. Zapraszam na kolejne spotkanie przy kawie, chętnie podejmę każdy temat – zachęca do udziału w spotkaniu prezydent Maciej Glamowski. – Widzimy się w sobotę, 26 sierpnia od godz. 14.30 do 15.30.

Na plaży Tarpno przed spotkaniem z prezydentem Grudziądza rozstawione zostanie także badmintonowe miasteczko. Dodatkowe atrakcje przewidziane są też na plaży Tarpno po kawie z prezydentem. Serwowane będą – oprócz kawy – sałatki owocowe, lemoniada i zdrowa, grudziądzka „kranówka”.

Klub Kobiety doradzi, jak dbać o stopy i skórę po lecie. Dzieci rozerwą się w kąciku zabaw z Galaktyką.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Na plaży Tarpno

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kawa z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim już 26 sierpnia (sobota) na plaży Tarpno! Początek o godz. 14.30. Będą atrakcje dla dzieci i dorosłych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu