Kawa z prezydentem Maciejem Glamowskim rozpocznie się o godz. 18.30 a show „Operetka, Miłosny Zawrót Głowy” o godz. 19.00. Kiedy? 29 lipca przy Flisaku w Grudziądzu

– Bardzo chętnie znów spotkam się z mieszkańcami, by porozmawiać o sprawach miasta – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – To doskonała okazja, by powiedzieć mi o problemach dotyczących miasta, osiedla czy ulicy. Podczas takich bezpośrednich spotkań z mieszkańcami dowiaduję się co im w Grudziądzu odpowiada a co się nie podoba i co chcieliby zmienić. Serdecznie zapraszam grudziądzan na kawę.  

Prezydent Maciej Glamowski chętnie rozmawia z dorosłymi mieszkańcami a także z młodzieżą i dziećmi.

A Centrum Kultury Teatr zaprasza na widowisko w ramach festiwalu Lato na Starym Mieście. 29 lipca (sobota) proponuje muzyczne show w rytmie wiedeńskiego walca, węgierskiego czardasza i wielkiego musicalu – „Operetka, Miłosny Zawrót Głowy” grupy artystycznej OneOn.

Początek widowiska muzycznego godz. 19.00. Wstęp wolny. W przypadku niepogody – w teatrze.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kawa z prezydentem Maciejem Glamowskim rozpocznie się o godz. 18.30 a show „Operetka, Miłosny Zawrót Głowy” o godz. 19.00. Kiedy? 29 lipca przy Flisaku w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu