Kawiarenka obywatelska w Spichlerzu 57 w Grudziądzu otwarta zostanie 9 lipca (niedziela). Będzie muzyka i ciekawe zajęcia

Będzie się działo! W niedzielę od godz. 12.00 do 18.00 dla dzieci i dorosłych przygotowane są różne atrakcje, m.in. warsztaty kreatywne: ceramiczne, krawieckie i budowanie z klocków LEGO.  

Oprócz dobrej kawy podczas otwarcia nie zabraknie muzyki jazzowej i fortepianowej.

Brakowało kawiarenki w Spichlerzu 57, ale od niedzieli będzie można wypić kawę w obiekcie lub na tarasie z malowniczym widokiem na Wisłę.  

Kawiarenka w Spichlerzu 57 w Grudziądzu czynna będzie w godzinach 12.00 – 20.00.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kawiarenka obywatelska w Spichlerzu 57 w Grudziądzu otwarta zostanie 9 lipca (niedziela). Będzie muzyka i ciekawe zajęcia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu