Kino letnie w marinie zaprasza! Najpierw „Na rauszu”. Na koniec „Hiszpański temperament”. Bezpłatnie! Kolejny film – 8 lipca

Grudziądzka marina zaprasza mieszkańców i turystów na seanse w kinie letnim, pod gwiazdami. Pierwsza projekcja już w najbliższy piątek. Wstęp jest bezpłatny.

Jako pierwszy, 24 czerwca wyświetlony zostanie film „Na rauszu” (2021), w reżyserii Thomasa Vinterberga. Początek o godz. 21.30.

Kolejna projekcja czeka widzów  1 lipca. Będzie to film „Szef roku” (2021). Reżyseria: Fernando Leon de Aranoa.

8 lipca wyświetlony zostanie film „Za jakie grzechy, dobry Boże” (2014). Reżyser – Philippe de Chauveron.

Na 15 lipca zaplanowano projekcję filmu „Hiszpański temperament” (2014). Reżyserem jest Emilio Martinez Lazaro.

Wszystkie projekcje rozpoczną się o godz. 21.30. Na seanse kina letniego w grudziądzkiej marinie wstęp jest bezpłatny.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kino letnie w marinie zaprasza! Najpierw „Na rauszu”. Na koniec „Hiszpański temperament”. Bezpłatnie! Kolejny film – 8 lipca

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu