„Kłamstwo” z gwiazdami (Liszowska, Szwedes i inni) w reżyserii Malajkata to 22 kwietnia ostatni, konkursowy spektakl festiwalu „7 Grzechów Głównych”

Kompania Teatralna z Warszawy zawładnie grudziądzką sceną 22 kwietnia (sobota). Komedia małżeńska „Kłamstwo” to przenikliwe (i zabawne) studium… kłamstwa właśnie. Artyści ze stolicy radzą: cokolwiek zobaczycie i usłyszycie, nie próbujcie tego robić w domu!

Kompania Teatralna z Warszawy z powodzeniem grała ostatnio m.in. spektakle Niemy kelner” i Pół na pół” a w Grudziądzu wystawi Kłamstwo” w reżyserii Wojciecha Malajkata. (Fot. Kompania Teatralna)

Doborowa obsada: Joanna Liszowska, Mikołaj Roznerski, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Milena Suszyńska, Iza Kuna, Adriana Kalska – to warunek wydobycia niuansów z tekstu Floriana Zellera, francuskiego dramaturga. Świetni aktorzy mają z wdziękiem rozbawić publiczność – wyszukanym humorem na nie byle jakim poziomie, jako że Kłamstwo” w pewnym sensie łączy bergmanowskie Sceny z życia małżeńskiego” z komediami Woody Allena. Ciekawe, jaki niesie morał…  

Co ujrzymy na scenie? Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochających osób… a ich nadal tylko czworo w życiu…! Jak to możliwe, przekonamy się w sobotę oglądając „Kłamstwo”, które w żadnym razie nie ma być instruktażem… W dodatku twórcy spektaklu radzą: cokolwiek  zobaczycie czy usłyszycie nie próbujcie tego robić w domu!  

Producent spektaklu, Piotr Szwedes (gra w Kłamstwie”), rekomenduje: „Warto to zobaczyć, oczywiście nie po to, aby dowiedzieć się, jak skutecznie oszukać partnera lub partnerkę. Nie traktujcie tego jako spektaklu instruktażowego. O nie! Jak w soczewce skupimy dwa dni waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz”.

Początek spektaklu „Kłamstwo” w teatrze w Grudziądzu 22 kwietnia o godz. 19.00. Bilety w cenie 80 i 70 zł.

Czy bilety są drogie? Jak na znany, warszawski teatr – nie, zwłaszcza że spektakl obejrzymy na scenie grudziądzkiego teatru. Na Kłamstwo”, które Kompania Teatralna z Warszawy zagra w Nowym Mieście Lubawskim 19 maja, bilety kosztują 115 zł.

MARYLA RZESZUT

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Kłamstwo” z gwiazdami (Liszowska, Szwedes i inni) w reżyserii Malajkata to 22 kwietnia ostatni, konkursowy spektakl festiwalu „7 Grzechów Głównych”

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu