Klub Seniora Wesoła Wiara świętuje 55-lecie! I śpiewa grudziądzanom: „Życzymy wam szczęścia!” oraz „Niech żyje wolność!” (zdjęcia, wideo)

Zespół wokalny Wesoła Wiara zebrał gromkie brawa podczas Święta Seniora w grudziądzkim teatrze. A 12 października ten klub seniora obchodził piękny jubileusz: 55-lecie działalności. W swojej siedzibie zorganizował „urodzinowe” spotkanie z udziałem posła Tomasza Szymańskiego.

„Życzymy wam szczęścia!” – śpiewa Wesoła Wiara grudziądzkiej publiczności.
Wesoła Wiara na scenie grudziądzkiego teatru…
… i w swojej siedzibie na Strzemięcinie.

Był poczęstunek, gratulacje za wytrwałą działalność i – oczywiście – wesołe śpiewanie. Niezapomniany występ Klub Seniora Wesoła Wiara dał jednak w teatrze w Grudziądzu, przy wypełnionej widowni. To była dla zespołu także wspaniała nagroda jubileuszowa – koncert przed tak liczną publicznością! Przypominamy piosenki, które wzbudziły aplauz widzów.

TEKST, FOTO I WIDEO: MARYLA RZESZUT

„Niech żyje wolność” – znana piosenka w interpretacji „Wesołej Wiary” z Grudziądza:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Klub Seniora Wesoła Wiara świętuje 55-lecie! I śpiewa grudziądzanom: „Życzymy wam szczęścia!” oraz „Niech żyje wolność!” (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu