Kolędowy Tramwaj Mocy w Grudziądzu kursować będzie w piątek, 15 grudnia na trasie Rządz – Tarpno. Pasażerowie będą mieć koncerty gratis! 

Pomysł muzykowania w tramwajach zapoczątkowała w 2022 roku Grudziądzka Orkiestra Dęta. W tegorocznej edycji Kolędowej Mocy muzycy połączyli siły.

MZK Grudziądz udostępnia tramwaj! Dzięki temu pasażerowie jadący na linii nr 2 Tarpno-Rządz będą mogli posłuchać kolęd i piosenek bożonarodzeniowych od godz. 13.00 do 19.00!

W Kolędowym Tramwaju Mocy zabrzmi muzyka naszych, grudziądzkich artystów. Podróż tramwajem umilać będą pasażerom: Marysia Trętkiewicz i Krzysztof Szuca, Piosenkarnia, Chór Alla camera, Chór Kameralny The G Singers, Grudziądzka Orkiestra Dęta, chór Cantores Graudentes.

Pomysłodawcy i uczestnicy akcji dziękują MZK Grudziądz za przygotowanie tramwaju na spontaniczną, przedświąteczną akcję!  

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kolędowy Tramwaj Mocy w Grudziądzu kursować będzie w piątek, 15 grudnia na trasie Rządz – Tarpno. Pasażerowie będą mieć koncerty gratis! 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu