Komisja wybrała: stanowisko dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu obejmie Agata Kurkowska

Po rezygnacji z tej funkcji przez Macieja Hoppe, Agata Kurkowska została 31 lipca pełniącą obowiązki dyrektora do czasu wyłonienia w konkursie szefa lecznicy.

Mgr Agata Kurkowska jest absolwentką Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz studiów MBA w ochronie zdrowia prowadzonych przez Gdański Uniwersytet Medyczny i Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Ma ponad 20-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, co bardzo liczyło się dla komisji podczas wyboru jej na funkcję dyrektora.  Jest pracownikiem grudziądzkiego szpitala od 2018 roku.

Od 2020 r. pełniła w szpitalu funkcję kierownika Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Przewodniczącym 6-osobowej komisji konkursowej był prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. – Gratuluję i liczę na dobrą, owocną współpracę – powiedział prezydent po wyborze Agaty Kurkowskiej na dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. W. Biegańskiego w Grudziądzu.                                    

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Komisja wybrała: stanowisko dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu obejmie Agata Kurkowska

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu