Komitet Rewitalizacji Miasta Grudziądz rozpoczął działalność. Będzie doradzać prezydentowi Maciejowi Glamowskiemu i z nim współdziałać

W Refektarzu Ratusza odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Rewitalizacji. Jego członkowie chcą wpływać na równomierny rozwój różnych obszarów miasta.

Komitet Rewitalizacji spełnia przy prezydencie Grudziądza funkcję opiniodawczo-doradczą. W swoim zakresie zadań ma m.in. inicjatywy i współdziałanie w procesie rewitalizacji oraz przedkładanie prezydentowi propozycji działań w zakresie zaspokajania potrzeb i oczekiwań osób mieszkających lub działających na obszarze rewitalizacji, np. przedsiębiorców, NGO, właścicieli czy zarządców nieruchomości. Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski podziękował chętnym do działania w Komitecie Rewitalizacji: – Rady i opinie osób zaangażowanych w działalność na rzecz miasta będą w mojej pracy bardzo pomocne.

17 członków Komitetu Rewitalizacji Miasta Grudziądz na lata 2024-2035 wybrało na przewodniczącego Mateusza Prusakowskiego a na jego zastępcę Łukasza Piskurewicza.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Komitet Rewitalizacji Miasta Grudziądz rozpoczął działalność. Będzie doradzać prezydentowi Maciejowi Glamowskiemu i z nim współdziałać

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu