Koncert Dla Mojej Mamy przygotowuje na 26 maja Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka. Wstęp na bezpłatne wejściówki dostępne od 8 maja w teatrze

W grudziądzkim teatrze szykuje się wyjątkowy koncert – z okazji Dnia Matki. Specjalny  repertuar dla wszystkich ukochanych mam przygotowuje na ten wieczór Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka.

Wokalistki ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka bardzo ładnie śpiewały na scenie teatru podczas koncertu poświęconego Maciejowi Kossowskiemu. Fot. Maryla Rzeszut

W Koncercie dla Mojej Mamy wystąpią także Chór Kameralny „The G Singers” pod dyrekcją Aleksandry Drozdeckiej i zespół „Melisa” przygotowany przez Macieja Gburczyka.

Początek koncertu w teatrze w Grudziądzu 26 maja (piątek) o godz. 17.00. Bezpłatne wejściówki będą do odbioru od 8 maja (poniedziałek) w kasie Centrum Kultury Teatr.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koncert Dla Mojej Mamy przygotowuje na 26 maja Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka. Wstęp na bezpłatne wejściówki dostępne od 8 maja w teatrze

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu