Koncert grudziądzkiej wokalistki Aleksandry Tylus 24 listopada w klubie Akcent. W programie piosenki Edith Piaf

Śpiewu uczy się w Studiu Piosenki Zbigniewa Poliszczuka. Występowała już w różnych koncertach, m.in. w teatrze, na dziedzińcu Ratusza czy podczas otwarcia wystawy „100-lecie żużla” w Domu Towarowym Korzeniewskich.

Tym razem wystąpi z programem „Ola śpiewa Edith Piaf”.

Początek koncertu w Klubie Akcent przy ul. Wybickiego w Grudziądzu w piątek, 24 listopada o godz. 19.30. (Piątek). Bilety w cenie 30 zł.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koncert grudziądzkiej wokalistki Aleksandry Tylus 24 listopada w klubie Akcent. W programie piosenki Edith Piaf

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu