Koncert na pożegnanie wakacji w Grudziądzu przyciągnął tłum mieszkańców i turystów. Gwiazdą wieczoru – Krzysztof Cugowski (zdjęcia)

Wśród publiczności bawili się świetnie także goście z zagranicy. Oblegane były najlepsze miejsca na skarpie, bo z góry rozpościerał się znakomity widok na koncert i było też dobre nagłośnienie. A przed sceną fani dobrej muzyki na żywo bawili się, śpiewając znane utwory razem z wokalistami.

Na plenerowej scenie na nadwiślańskich błoniach wystąpiła grudziądzka formacja Dziewica, później ExMaanam a na zakończenie gwiazdą wieczoru był Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. Ma on już 70 lat i obchodzi 50-lecie działalności artystycznej. Jest wciąż w formie! Promował swoją płytę 50/70. Jak licznie przybyła publiczność na jego występ? Zobaczcie!

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koncert na pożegnanie wakacji w Grudziądzu przyciągnął tłum mieszkańców i turystów. Gwiazdą wieczoru – Krzysztof Cugowski (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu