Koperty z ofertami firm na budowę łącznika ulicy Toruńskiej z Kwiatową otwarte. Najtańsza: 3,9 mln zł., najdroższa prawie 5,5 mln zł.

W siedzibie Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu otwarto dziś (9 marca) koperty z ofertami na budowę łącznika ulic Kwiatowej i Toruńskiej. O wykonanie tej inwestycji zabiegają cztery firmy.

Łącznik ul. Toruńskiej z Kwiatową rozpocznie się naprzeciwko ul. Marcinkowskiego. FOT. MARYLA RZESZUT

Wśród czterech złożonych ofert najtańsza opiewa na około 3,9 miliona złotych. Najdroższa to niespełna 5,5 miliona złotych.

W grudziądzkim ZDM trwa dalsza procedura przetargowa. Rozpoczęła się ocena formalna złożonych wniosków, by wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Grudziądz pozyskał na tę inwestycję 2 mln 7 tysięcy 500 złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koperty z ofertami firm na budowę łącznika ulicy Toruńskiej z Kwiatową otwarte. Najtańsza: 3,9 mln zł., najdroższa prawie 5,5 mln zł.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu