„Królowa Śniegu” – jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena wystawiona zostanie w grudziądzkim teatrze 14 i 15 grudnia

Z tym spektaklem przyjedzie z Koszalina Bałtycki Teatr Dramatyczny. Będą m.in. piękne piosenki z mądrymi tekstami i niezwykłe, multimedialne wizualizacje.

„Królowa Śniegu” to opowieść o miłości, przyjaźni, oddaniu i lojalności. Z morałem aktualnym w każdych czasach i przeznaczonym dla widza od lat pięciu do stu pięciu. Rozliczne przygody małej Gerdy, która wyrusza na poszukiwanie przyjaciela Kaja, zaczarowanego i porwanego przez złą Królową Śniegu zostały wzbogacone o piękne piosenki z mądrymi tekstami. Będą też niezwykłe, multimedialne wizualizacje, które przeniosą widza w baśniowy świat Hansa Christiana Andersena…

Reżyseria: Zdzisław Derebecki, Premiera: 21 stycznia 2023 r. Adaptacja, dramaturgia, teksty piosenek: Tomasz Ogonowski

Obsada: Adrianna Jendroszek, Dominika Mrozowska – Grobelna, Katarzyna Ulicka-Pyda, Małgorzata Wiercioch, Karol Czarnowicz, Artur Czerwiński, Piotr Krótki, Jacek Zdrojewski.
Inspicjent: Ania Borej. Scenografia/ Kostiumy: Klaudia Laszczyk. Muzyka: Maciej Osada-Sobczyński. Multimedia: Kolektyw #wjuvjs: Mikołaj Ludwik Jaksim, Grzegorz Leszczyński. Choreografia: Bartosz Bandura.  Czas trwania spektaklu: 1h 40 min (z przerwą).    

„Królowa Śniegu” wystawiona zostanie w grudziądzkim teatrze o godz. 9.00 i 11.30. Bilety w cenie 15 zł.

(marz)

ZDJĘCIA: IZABELA ROGOWSKA

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Królowa Śniegu” – jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena wystawiona zostanie w grudziądzkim teatrze 14 i 15 grudnia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu