Krystyna Janda i Och-Teatr w Grudziądzu z komedią „Pomoc domowa”. Będzie się działo: noc, 2 sypialnie, małżeństwo, kochanka i kochanek…

„Pomoc domowa” Marca Camolettiego to spektakl komediowy, który 30 października wystawi na grudziądzkiej scenie Och-Teatr z Warszawy, zwycięzca plebiscytu publiczności festiwalu Grudziądzka Wiosna Teatralna.

Komedia „Pomoc domowa” grana jest na scenach całego świata. Dobre dialogi, błyskotliwe riposty, nieoczekiwane zwroty akcji zapewniają znakomitą zabawę. To jedna z najzabawniejszych fars, które można zobaczyć na polskich scenach. Sztukę tę w warszawskim Och-Teatrze wyreżyserowała Krystyna Janda i ona występuje w roli głównej. Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa (Krystyna Janda), kierująca wydarzeniami. Do tego znikający alkohol: whisky, tequila, rum i szampan, narastające  nieporozumienia, słabości oraz śmieszności ludzkich charakterów. Zabawa jest naprawdę dobra.

Marc Camoletti to tytan gatunku. Jego „Pomoc domowa” wystawiana była już  kilkadziesiąt tysięcy razy na całym świecie.  

Krystyna Janda jest reżyserką spektaklu komediowego „Pomoc domowa” i gra w nim główną rolę.

Wystąpią: Krystyna Janda (pomoc domowa), Katarzyna Gniewkowska (żona), Barbara Wypych/Małgorzata Kocik (kochanka), Krzysztof Dracz (mąż), Mirosław Kropielnicki (kochanek).

Reżyserką spektaklu jest Krystyna Janda. Czas trwania – 135 minut, jedna przerwa. Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 12. roku życia. Początek przedstawienia 30 października o godz.18.00. Bilety w cenie 130/110 zł w rzędach I-XII oraz 110/90 zł w rzędach XIII – XXI i na balkonie.

Maryla Rzeszut

Zdjęcia: CK TEATR W GRUDZIĄDZU

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Krystyna Janda i Och-Teatr w Grudziądzu z komedią „Pomoc domowa”. Będzie się działo: noc, 2 sypialnie, małżeństwo, kochanka i kochanek…

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu