Krzysztof Brejza kandydujący do Parlamentu Europejskiego dziś odwiedził Grudziądz. Rozmowy o pozyskiwaniu środków unijnych

O rozwoju miasta, pozyskiwaniu pieniędzy z funduszy europejskich i wyborach do PE rozmawiał dziś znany polityk Krzysztof Brejza z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim.

Od lewej: Tomasz Smolarek, Maciej Glamowski, Krzysztof Brejza i Jakub Kopkowski na grudziądzkiej Starówce.

Rozmowy z Krzysztofem Brejzą w Grudziądzu o rozwoju miasta i środkach europejskich prowadzili dziś: prezydent Maciej Glamowski, wiceprezydent Tomasz Smolarek i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jakub Kopkowski.

Grudziądz ma co pokazać gościom. Krzysztof Brejza został zaproszony do zwiedzenia Muzeum Handlu Wiślanego FLIS przy ul. Spichrzowej, którego powstanie było dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej w 85 procentach.

Krzysztof Brejza z Inowrocławia jest europosłem i zabiega o reelekcję. Jako członek Platformy Obywatelskiej należy w Parlamencie Europejskim do grupy Europejskiej Partii Ludowej. Objął mandat europosła, gdy Radosław Sikorski zwolnił miejsce w PE i został ministrem spraw zagranicznych. Głośna była sprawa infiltracji Krzysztofa Brejzy oprogramowaniem szpiegowskim, kiedy w 2019 roku był szefem sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Krzysztof Brejza kandydujący do Parlamentu Europejskiego dziś odwiedził Grudziądz. Rozmowy o pozyskiwaniu środków unijnych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu