Krzysztof Gawroński zostaje radnym. Zwolniło się miejsce, gdy Róża Lewandowska objęła stanowisko wiceprezydenta Grudziądza

– Serdecznie dziękuję za każdy z 304 oddanych na mnie głosów, to wielkie wyróżnienie. Energii mi nie zabraknie – deklaruje Krzysztof Gawroński – tematów jest wiele i na pewno będę czynnym radnym.

Krzysztof Gawroński startował do Rady Miejskiej z listy Sojusz Obywatelski Grudziądz M. Glamowski.

Róża Lewandowska została wiceprezydentem Grudziądza i zwolniła miejsce jako radna. Następny na liście Sojuszu Obywatelski Grudziądz M. Glamowski jest Krzysztof Gawroński, który w ten sposób przejmuje mandat radnego.

KWW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ M. GLAMOWSKI uzyskał w wyborach samorządowych 7 mandatów (zdobył 7 186 głosów). Uzyskali je: Róża Lewandowska (za nią wejdzie do RM Krzysztof Gawroński), Maciej Glamowski (za niego wszedł Przemysław Decker), Dorota Kupis, Szymon Gurbin, Maciej Gburczyk, Łukasz Kowarowski, Aleksandra Drozdecka.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Krzysztof Gawroński zostaje radnym. Zwolniło się miejsce, gdy Róża Lewandowska objęła stanowisko wiceprezydenta Grudziądza

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu