Kto ukończył 70 lat i żyje skromnie? Niech wystąpi o pakiet gotowych potraw świątecznych! Akcja „Grudziądzkie Śniadanie Wielkanocne dla Seniora” 

🐣🐇 Zgłoszenia na pakiety śniadaniowe przyjmuje Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu od 9 do 23 marca wyłącznie telefonicznie.

Zapisy i szczegółowe informacje – pod numerami telefonów: 56-45 10 461 i 56 -45 10 460.

Zapisywać się można do 23 marca. Nie ma konieczności, aby senior zainteresowany pakietem wielkanocnym osobiście dzwonił w sprawie zapisu.  Wystarczy, że zostanie o tym poinformowany i wyrazi zgodę.  

Śniadania rozwożone będą w Wielki Piątek, 7 kwietnia. W świątecznym koszyku znajdą się m.in.: sałatka jarzynowa, biała kiełbaska i ciasto – mazurek.

– Aby pomóc potrzebującym seniorom, zwłaszcza samotnym i starszym w przygotowaniu Świąt Wielkanocnych, prowadzimy także w tym roku akcję dostarczania do ich mieszkań gotowych potraw świątecznych. Dotyczy to tylko mieszkańców Grudziądza. Akcję, którą zapoczątkowaliśmy w czasie covidowym, utrzymujemy nadal, gdyż jest potrzebna – wyjaśnia  prezydent Grudziądza Maciej Glamowski – Zachęcam starszych mieszkańców, aby zapisywali się do akcji „Grudziądzkie Śniadanie Wielkanocne dla Seniora”. 

O taką pomoc mogą wystąpić osoby, które ukończyły 70 lat, mieszkają same i nie mogą liczyć na wsparcie rodziny lub innych osób. Warunkiem jest też mieszkanie na terenie Grudziądza.

Liczba śniadań jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kto ukończył 70 lat i żyje skromnie? Niech wystąpi o pakiet gotowych potraw świątecznych! Akcja „Grudziądzkie Śniadanie Wielkanocne dla Seniora” 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu