Kwiaty i życzenia od prezydenta Macieja Glamowskiego. Piękne piosenki dla mam w grudziądzkim teatrze. Wyjątkowe święto – wyjątkowy koncert!

Piosenki na Dzień Matki wykonali wokaliści ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka.

Wśród wykonawców byli m.in. laureaci ogólnopolskich konkursów i przeglądów. A na widowni – licznie przybyła publiczność (kto szybko postarał się o bezpłatną  wejściówkę, mógł uczestniczyć w tym święcie).

Koncertowi patronował Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Już przy wejściu do teatru wręczał wraz z radnym Markiem Czepkiem kwiaty wszystkim mamom (obecnym i przyszłym). Później, ze sceny, życzył wszystkim mamom jak najwięcej szczęśliwych chwil, radości i satysfakcji z wychowywania swoich dzieci. Dziękował mamom za ich szczególną, pełną poświęcenia rolę w społeczeństwie.   

Wszyscy wokaliści włożyli serce w śpiewane piosenki dla mam. Zabrzmiały znane przeboje polskie i światowe. Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka ma już w Grudziądzu i w Polsce wypracowaną, dobrą markę, tak więc koncert był udany i wzruszający.

(marz)  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kwiaty i życzenia od prezydenta Macieja Glamowskiego. Piękne piosenki dla mam w grudziądzkim teatrze. Wyjątkowe święto – wyjątkowy koncert!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu