Lada dzień ujrzymy najnowocześniejszy budynek w Grudziądzu.  Wkrótce znikną rusztowania od strony ul. Toruńskiej (zdjęcia)

Budowa Inkubatora Przedsiębiorczości przeciągnęła się m.in. z powodu problemów z podwykonawcami.

Już widać jak będzie wyglądać ten obiekt powstający u zbiegu ulic Toruńskiej i al. 23 Stycznia. Bardziej zaawansowane są prace od strony ul. Toruńskiej i tę część budynku zobaczymy najpierw. Wkrótce mają być zdemontowane rusztowania z tej właśnie strony.

– Główne prace przy tej inwestycji zakończone zostaną do 31 grudnia tego roku, ale część będzie kontynuowana na początku 2024 roku. Już są prowadzone dość skomplikowane prace przy elewacji. Od strony ul. Toruńskiej zakończą się wcześniej a od strony al. 23 Stycznia później – informuje Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Trwa wyłanianie operatora gastronomii w tym obiekcie. Sala konferencyjna połączona będzie z zapleczem gastronomicznym. Czy Inkubator Przedsiębiorczości nie będzie stać pusty? Na pewno nie. Jest w tej chwili duże zainteresowanie powierzchnią w tym obiekcie o wysokim standardzie, położonym w centrum miasta. Wprowadzone są preferencyjne stawki za wynajem powierzchni.    

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

  

Budowa Inkubatora Przedsiębiorczości w Grudziądzu od strony ul. Toruńskiej.
Inkubator Przedsiębiorczości od strony al. 23 Stycznia w Grudziądzu.
Widok z dachu Inkubatora Przedsiębiorczości podczas balonowych mistrzostw świata w Grudziądzu. Poniżej: wnętrza obiektu na różnym etapie budowy. Fot. Grudziądzki Inkubator Przedsiębiorczości.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Lada dzień ujrzymy najnowocześniejszy budynek w Grudziądzu.  Wkrótce znikną rusztowania od strony ul. Toruńskiej (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu