Lista ulic osiedlowych do remontu jest w Grudziądzu długa. Które poddane zostaną modernizacji? Teraz ul. Platanowa a na ul. Dębową powstaje dokumentacja projektowa

– Miasto jest rozkopane – z jednej strony narzekają mieszkańcy. Z drugiej strony – grudziądzanie z różnych osiedli twardo domagają się remontu wciąż kolejnych ulic.  

Mieszkańcy ulicy Platanowej doczekają się wkrótce lepszej nawierzchni tej drogi.

– Mamy wyłonionego wykonawcę na modernizację ulicy Platanowej, której nawierzchnia zostanie w najbliższym czasie ulepszona. Wykonana zostanie w technologii ażurowych płyt betonowych – zapowiada Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. –  Będzie to nawierzchnia podobna do tej, jaką zyskała ul. Morelowa. Prace na ul. Platanowej powinny ruszyć lada chwila, co mnie ogromnie cieszy.

Czy władze miejskie nie zapomniały o ul. Dębowej, której mieszkańcy też domagają się przebudowy?

– Jest przygotowywana dokumentacja projektowa na przebudowę ulicy Dębowej. Tę inwestycję będziemy chcieli zrealizować w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych – informuje prezydent Maciej Glamowski. – Liczę na to, że w ramach tych naszych starań uda się zdobyć niezbędne środki na bardzo potrzebną modernizację ul. Dębowej.

(marz)

Taką nawierzchnię już ma ulica Morelowa w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Lista ulic osiedlowych do remontu jest w Grudziądzu długa. Które poddane zostaną modernizacji? Teraz ul. Platanowa a na ul. Dębową powstaje dokumentacja projektowa

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu