Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza rozmawiał dziś z mieszkańcami w autobusie linii nr 3 na trasie Rydygiera – Dębowa

Pasażerowie mieli dziś dobrą okazję, by porozmawiać z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim, który na przystanku koło szpitala wsiadł do autobusu linii nr 3.

Kurs rozpoczął się o godz. 13.10 na przystanku przy ulicy Rydygiera i „trójka” pojechała w kierunku ulicy Dębowej. Przejażdżka z prezydentem Grudziądza była dobrą okazją, by na gorąco zgłosić mu ważne sprawy dotyczące miasta, osiedla, ulicy czy innych problemów. Niektórzy pasażerowie wiedzieli, że to będzie kurs z prezydentem miasta, inni byli zaskoczeni.

Byli jednak tacy, którzy wykorzystali okazję na przekazanie prezydentowi Maciejowi Glamowskiemu swoich uwag i opinii o funkcjonowaniu miasta i na rozmowę o ważnych sprawach.  

Przejażdżki tramwajem czy autobusem to nowa formuła kontaktów prezydenta Macieja Glamowskiego z grudziądzanami. Kontynuuje także tradycyjne spotkania z mieszkańcami kolejnych osiedli. Najbliższe spotkanie odbędzie się 16 maja (wtorek) na osiedlu Lotnisko.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza rozmawiał dziś z mieszkańcami w autobusie linii nr 3 na trasie Rydygiera – Dębowa

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu