Maciej Hoppe zwolnił fotel dyrektora szpitala w Grudziądzu. Rezygnuje z powodów osobistych. Prezydent wskaże osobę, która będzie p.o. obowiązki szefa tej dużej lecznicy

28 lipca, przed rozpoczęciem posiedzenia Rady Społecznej Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dra Władysława Biegańskiego dyrektor Maciej Hoppe złożył na ręce prezydenta Grudziądza rezygnację z zajmowanego stanowiska.

Maciej Hoppe jako przyczynę podał powody osobiste. Prezydent Maciej Glamowski przyjął tę rezygnację za porozumieniem stron.

Informacje tę przekazało dziś biuro prasowe prezydenta Grudziądza.

W poniedziałek, 31 lipca prezydent Maciej Glamowski, zgodnie z obowiązującą Ustawą o działalności leczniczej, wyznaczy osobę, która będzie pełnić obowiązki dyrektora szpitala do chwili rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.

Na dzisiejszym posiedzeniu Rady Społecznej Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Biegańskiego w Grudziądzu miała być zaprezentowana relacja dyrektora Macieja Hoppe z dotychczasowych starań i planów odtworzenia oddziału udarowego. Wobec nieoczekiwanej rezygnacji dyrektora z funkcji społeczna rada nie miała nad czym debatować i wkrótce jej członkowie się rozeszli.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Maciej Hoppe zwolnił fotel dyrektora szpitala w Grudziądzu. Rezygnuje z powodów osobistych. Prezydent wskaże osobę, która będzie p.o. obowiązki szefa tej dużej lecznicy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu